گزارش سایت فیفا از عملکرد ایران

سایت فیفا در گزارشی به بررسی دیدار ایران و آرژانتین پرداخت.

 آرژانتین در دومین دیدار خود در جام جهانی روز سختی برابر ایران داشت و موفق شد با گل دقایق پایانی و البته بسیار زیبای لیونل مسی سه امتیاز ارزشمند این دیدار را به دست آورد.

سایت فیفا در گزارشی به بررسی این دیدار پرداخت. گل دقایق پایانی لیونل مسی آرژانتین را به جمع 16 تیم پایانی گروه رساند. قبل از اینکه مسی بتواند گلزنی کند توپ و میدان در اختیار این تیم بود اما دفاع مصمم تیم ملی ایران اجازه درخشش به مهاجمان پرتعداد این تیم را نداد. حضور گونسالو هیگواین و سرخیو آگرو از ابتدا نشان داد که آرژانتینی‌ها تلاش زیادی برای گلزنی در این دیدار از خود نشان خواهند داد اما درخشش علیرضا حقیقی مانع از به ثمر رسیدن موقعیت‌های آرژانتین شد

آرژانتین در نیمه دوم نیز مانند نیمه نخست بر بازی مسلط بود اما در این بین ایران نیز ضد حملات خوبی داشت و توانست چندین فرصت گلزنی ایجاد کند. بیشتر زمان مسابقه بازی یک گله دنبال شد و 11 بازیکن تیم ایران روی خط دروازه قرار داشتند.

شاگردان کارلوس کی‌روش در نیمه دوم فرصت طلایی خودشان را از دست دادند. ضربه سر رضا قوچان نژاد و سپس اشکان دژاگه بهترین موقعیت‌های ایران در این نیمه بود که از دست رفت. پس از آن آرژانتین مجددا توپ و میدان را در اختیار گرفت و موفق شد با ضربه لیونل مسی کاپیتان خود به گل سه امتیازی برسد.

/ 0 نظر / 18 بازدید